Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/hosting/10208001_pomoc-prawna.pl/pub/www/index.php:2) in /home/hosting/10208001_pomoc-prawna.pl/pub/www/libraries/joomla/session/session.php on line 411

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/hosting/10208001_pomoc-prawna.pl/pub/www/index.php:2) in /home/hosting/10208001_pomoc-prawna.pl/pub/www/libraries/joomla/session/session.php on line 411
Kancelaria Radcy Prawnego Inga Serafin - Ropczyce . Radca prawny, adwokat, prawnik, Sędziszów - ZASADY ROZLICZEŃ
image1 image2 image3 image4 image5

Witam na stronie internetowej kancelarii.

Kancelaria prawnicza w Ropczycach zaprasza Państwa do współpracy. Misją Kancelarii jest świadczenie doradztwa prawnego na najwyższym poziomie. Rozmowy przebiegają w przyjaznej, miłej, kameralnej atmosferze – daję poczucie bezpieczeństwa i spokój w oczekiwaniu na zakończenie sprawy. Kładę szczególny nacisk na zrozumienie sytuacji moich klientów starając się jak najskuteczniej i jak najszybciej rozwiązać  powstałe problemy.

Zasady rozliczeń

Google bookmarkTwitterFacebook

Kancelaria ukierunkowana jest na świadczenie pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów instytucjonalnych. Cena oferowanej przez Kancelarię usługi  uzależniona jest przede wszystkim od stopnia merytorycznej zawiłości sprawy i nakładu pracy radcy prawnego.

Kancelaria stosuje dwa systemy wynagrodzenia. W przypadkach gdy obsługa prawna przybiera formę stałą lub trudno określić z góry zakres pracy i konieczną ilość czasu kancelaria określa stawkę godzinową. Jeżeli istnieje możliwość określenia zakresu prac i niezbędnego czasu na wykonanie wynagrodzenie można określić jako z góry określoną kwotę. Ostateczna cena usługi określona zostaje po dokonaniu przez prawnika analizy stanu faktycznego i dokumentacji. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

 

Porady prawne.

Kancelaria udziela odpowiedzi na zadane przez Klienta pytanie / przedstawiony problem. Prawnik dokonuje analizy prawnej, i udziela odpowiedzi zawierającej uzasadnienie z przytoczeniem podstawy prawnej oraz możliwe dalsze kierunki postępowania w sprawie.

Wynagrodzenie od 30 zł.

 

Przygotowanie wzoru pisma/dokumentu:

Radca prawny przygotowuje wzór dokumentu, nie będącego pismem procesowym (np.: umowy, aneksu, regulaminu, protokołu, oświadczenia itp.), który wymaga uzupełnienia przez klienta. Kancelaria omawia z klientem zagadnienia specyficzne dla konkretnego zamówienia, które zostają zawarte w dokumencie. W trakcie ustalania kształtu dokumentu radca prawny pozostaje w bieżącym kontakcie z klientem, dokonując niezbędnych uzupełnień i modyfikacji.

Wynagrodzenie od 40 zł

Pismo procesowe.

Kancelaria prawna w oparciu o uzyskane informacje dotyczące stanu faktycznego, przygotowuje gotowy projekt pisma procesowego, który należy złożyć do sądu (np. projekt pozwu, apelacji, zażalenia, wniosku wszczynającego postępowanie nieprocesowe, wniosku dowodowego) wraz ze stosownym uzasadnieniem faktycznym i prawnym, pod kątem określonego postępowania sądowego.

Wynagrodzenie od 50 zł.

 

Zastępstwo procesowe

Radca prawny na podstawie i w zakresie udzielonego przez Klienta pełnomocnictwa oraz zgodnie z postanowieniami umowy o świadczenie pomocy prawnej, reprezentuje klienta występując w jego imieniu przed sądem lub innymi organami w toku postępowania. Wynagrodzenie radcy prawnego jak również adwokata za ten rodzaj pomocy prawnej, jest określone przepisami ustawy.

Wynagrodzenie jest ustalane, przy uwzględnieniu zasad określonych Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu (Dz.U. nr 163, poz. 1349 z 2002, z późn. zm.).