Radca prawny Inga Serafin

Radca prawny Inga Serafin Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła aplikację radcowską. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Właściciel indywidualnej Kancelarii radcy prawnego z siedzibą w mieście Ropczyce.

Zainteresowania zawodowe radcy prawnego Ingi Serafin koncentrują się na sprawach dotyczących prawa cywilnego w szczególności dotyczące nieruchomości i spadków oraz prawa rodzinnego. Ważną pozycję stanowią sprawy dotyczące odszkodowań, m.in. za szkody powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych.  Zajmuje się także doradztwem w prowadzeniu działalności gospodarczej. Mieszka w Ropczycach. Prywatnie interesuje się książką, turystyką górską i narciarstwem.

Zaproszenie do współpracy

Każdego dnia powstaje problem prawny, w każdej dziedzinie życia prywatnego, gospodarczego i zawodowego. Wiele problemów prawnych można rozwiązać samodzielnie. Czasami jednak potrzebny jest doświadczony prawnik, który bezpiecznie wyeliminuje zagrożenia. Sposobem na rozwiązanie tych problemów jest między innymi dobry radca prawny lub dobry adwokat. Trzeba pamiętać że radca prawny lub adwokat nie zawsze oznaczają duże wydatki. Uważam że tam gdzie nie ma absolutnej konieczności radca prawny lub adwokat powinni unikać kierowania spraw na drogę sądową, skłaniając klientów do polubownego rozwiązania sporu, np. w drodze mediacji. Porad prawnych udzielam w mojej kancelarii w centrum Ropczyc jak i u klientów. Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług.

Inga Serafin – radca prawny